zoo-hunt.ua

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти.
1. Загальні положення.

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією «Інтернет-магазину« zoo-hunt.com.ua »», далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - « договір », і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційних інтернет-сайтах Продавця « https://zoo-hunt.com.ua, https://zoo-hunt.net.uahttps://zoo-hunt.rv.uahttps://zoo-hunt.ua  (далі - «Інтернет-магазин»).


1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

2. Поняття і визначення.
2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «Товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;

* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

3. Предмет Договору.
3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

4. Порядок оформлення замовлення.
4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.

4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

5. Порядок оплати замовлення.
5.1. Післяплатою Нова Пошта - відновили післяплату тільки у відділення. Слідкуйте за змінами.

5.1.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях. Післяплата не діє на замовлення до 200 (двісті) грн. включно. Відправка замовлень до 200 (двісті) грн. тільки по повній оплаті.

5.2. Оплата карткою Visa, Mastercard - LiqPay.

5.2.1. LiqPay - це web-інтерфейс ПриватБанку, за допомогою якого клієнти-тримачі карт Mastercard / VISA з усього світу можуть оплачувати за товари / послуги на Нашому сайті.

5.3. Безготівковий розрахунок по реквізитах.

5.3.1. Інтернет-магазин надає Покупцеві реквізити по СМС, електронній пошті чи іншим можливим способом.

5.4. Оплата частинами - ПриватБанк.

5.4.1. Максимальна сума кредиту – 100 000 грн.

5.4.2. Процентна ставка – 0,01% на місяць.

5.4.3. Максимальний термін кредиту – 24 місяці.

5.4.4. Реальна річна процентна ставка – 0,12%.

5.4.5. Мінімальна сума першого внеску – 100 грн.

5.4.6. © 2020 ПриватБанк Ліцензія № 22 від 05.10.2011 р.

5.5. Миттєва розстрочка - ПриватБанк.

5.5.1. Максимальна сума кредиту – 100 000 грн.

5.5.2. Процентна ставка – 2,9% на місяць.

5.5.3. Максимальний термін кредиту – 24 місяці.

5.5.4. Реальна річна процентна ставка – 77,32%.

5.5.5. Мінімальна сума першого внеску – 158,70 грн.

5.5.6. © 2020 ПриватБанк Ліцензія № 22 від 05.10.2011 р.

5.6. Оплата карткою Visa/MasterCard - Monobank.

5.6.1. Онлайн оплата - це web-інтерфейс Monobank, за допомогою якого клієнти-тримачі карт Mastercard / VISA можуть оплачувати за товари / послуги на нашому сайті.

5.7. Оплата частинами - Monobank.

5.7.1. Під «оплата частинами» мається на увазі продукт що надається клієнтам що мають картку Монобанку, та мають кредитний ліміт на послугу «оплата частинами» АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» ліцензія НБУ №92 від 10.10.2011, номер у держреєстрі банків № 226. Сумма кредитного ліміту — від 1 до 400000 грн. Строк, на який надається кредит за Програмою «Оплата частинами», становить від 3 до 25 місяців. Реальна річна процентна ставка: 0,000001%. В акції приймає участь всі товари представлені на сайті.

6. Умови доставки замовлення.

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень.

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

7. Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

8. Відповідальність сторін.
8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- за не отримання чи відмову Покупцем оплаченого замовлення у відділенні чи під час транспортування транспортними компаніями в термін безкоштовного та потім платного зберігання, всі витрати несе Покупець;

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилася інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

9. Інші умови.
9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://zoo-hunt.com.ua, https://zoo-hunt.net.uahttps://zoo-hunt.rv.uahttps://zoo-hunt.ua .

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

10. Порядок повернення товару належної якості.
10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

11. Термін дії договору.
11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин ''Zoo-hunt'' на офіційних інтернет-сайтах  https://zoo-hunt.com.ua, https://zoo-hunt.net.uahttps://zoo-hunt.rv.uahttps://zoo-hunt.ua, має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.